Schedule of classes and examinations for correspondence students

DOWNLOAD

First course

Mon 05/06/2017 Aud. Tue 06/06/2017 Aud. Wed 07/06/2017 Aud. Thu 08.06.2017 Aud. Fri 09.06.2017 Aud. Sat 10.06.2017 Aud.
11.40-
13.15
Philosophy
Savchuk O.O.
North
Corp
486
Structural
programming
Vladimirova MV
(exam)
6-48
13.25-
15.00
Introduction to the language
programming
Basic
Frolov VV
(test)
7-60 Object-
Focused
programming
Morozova AG
7-60 Discrete
math
Polyakova L.Yu.
(exam)
7-60 Algorithms and
Structures
Data
Zaretska I.T.
7-60 Architecture
Computing
Systems
Vlasenko D.I.
(test)
7-60
15.15-
16.50
Mathematical
analysis
Huthter SL
(exam)
6-28 Discrete
math
Polyakova L.Yu.
7-60 Mathematical
analysis
Huthter SL
6-28 Algebra and
geometry
Shugailo O.O.
(exam)
English
language
Chernysh T.V.
(test)
17.00-
18.35
English
language
Chernysh T.V.
Mon 12/06/2017 Aud.
11.40-
13.15
Systemic
programming
Vlasenko D.I.
7-60
13.25-
15.00
Mate. The ambushes
Computer Graphs
Fox V.T.
8-11

Third course

Mon 05/06/2017 Aud. Tue 06/06/2017 Aud. Wed 07/06/2017 Aud. Thu 08.06.2017 Aud. Fri 09.06.2017 Aud. Sat 10.06.2017 Aud.
9.55-
11.30
Method is off
Mat. And inf
Korobskaya GV
(exam)
8-11 Platforms
Corp Systems
Berezhna N.I.
7-60
11.40-
13.15
System Analysis and
Theory of acceptance
Making decisions
Barkhayev P.Yu.
(exam)
6-49 С / к Стат. analysis
Programs
Zoltkevich G.M.
(test)
7-60 Computing
Methods
(test)
Cafe Intelligent
Informational
Systems
Rukkas K.M.
7-60 S / to Theory
Automatic machines
Zholtkevich G.M.
7-60
13.25-
15.00
Contemporary
A paradigm
programming
Chernomaz B.O.
7-60 Programming
And support
Web applications
Frolov VV
(test)
7-60 Designing
Software
Systems
Zaretska I.T.
(exam)
6/49 Equation
Mathematical
Physics
Zhuchenko SV
15.15-
16.50
Theory
programming
Chernomaz B.O.
7-60 The theory of information
And encoding
Rukkas K.M.
(test)
7-60
Mon 12/06/2017 Aud. Tue 13/06/2017 Aud.
11.40-
13.15
Prickle analysis
Random
Processes
Kabalyants P.S.
(exam)
7-60
13.25-
15.00
C / A Analytical
Geom methods.
modeling
The fate of PG
7-60 Processing
Images and
multimedia
Fox V.T.
(exam)
8-11
15.15-
16.50
Politology
Shapovalenko MV

Fourth course

Mon 05/06/2017 Aud. Tue 06/06/2017 Aud. Wed 07/06/2017 Aud. Thu 08.06.2017 Aud. Fri 09.06.2017 Aud. Sat 10.06.2017 Aud.
9.55-
11.30
Distributed
Informational
Analytical
Systems
Frolov VV
(exam)
6-48
11.40-
13.15
Parallel and
Distributed
calculation
Chernomaz B.O.
(exam)
7/60 S / k
Theory
Automatic machines
Zholtkevich G.M.
(test)
7-60 Mathematical
modeling
Окрут СІ
(test)
7-60 S / k
Modeling
Informational
Processes
Ignatov S.Yu.
(test)
7-60
13.25-
15.00
Theory
Arts
Savitskaya L.L.
(test)
240а
Cock
Corp
Analysis of data and
“Soft”
calculation
Kabalyants P.S.
(exam)
7-60 Managerial
Software
Projects
Vladimirova MV
(exam)
7-60
15.15-
16.50
Economic
theory
Lazarenko V.E.
(test)
3-78