Дисципліни за вибором. Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»

Список дисциплін за вибором кафедри теоретичної та прикладної інформатики

Скачати

2019-2020 навчальний рік

 

2 семестр (1зачет

  1. Вcтуп до програмування мовою Python – Зарецька І. Т.
  2. Вcтуп до програмування на платформі .NET  — Фролов  В. В.

 

 

3 семестр (1)  зачет

  1. Алгоритми обчислювальної геометрі – Власенко Д. И.
  2. Програмування мовою Python – Доля П. Г.

 

4 семестр (1)  зачет

 

  1. Теорія автоматів – Жолткевич Г.М.
  2. Теорія обчислюваності  —  Полякова Л. Ю.

 

  • Семестр (1) зачет
  1. Теорія інформації та кодування – Руккас К.М.

 

 

6 семестр (2)  зачеты

 

  1. Функціональне програмування  – Поцелуєв С. І.
  2. Об’єктно-орієнтоване програмування мовою С#  — Фролов В. В.
  3. Об’єктно-орієнтоване програмування мовою Python – Зарецька І.Т.

 

 

7 семестр (2)  зачеты

 

  1. Сучасні front-end рішення – Годун Є.Д.
  2. Математичні методи обробки зображень – Доля П.Г.
  3. Топологічні методи в робототехніці – Окрут С. І.

 

 

 

 

8 семестр (5)  зачеты

 

  1. Теорія автоматів і кіберфізичні системи – Жолткевич Г.М.
  2. Вступ до числових методів – Доля П. Г.
  3. Аналітичні методи геометричного моделювання – Доля П.Г.
  4. Розробка застосувань для мобільних пристроїв – Медведюк Д.
  5. Сучасні Java технології  –    Годун Є.Д.
  6. Методи управління комп’ютерними мережами – Руккас К.М.
  7. Загальна теорія динамічних систем –  Окрут С. І.

 

 

 

 

9 семестр (1)  зачет для ОНП

 

  1. Фрактальна динаміка   –      Окрут С. І.
  2. Регуляторна та хаотична динаміка –   Окрут С. І.

 

9 семестр (1)  зачет для ОПП

 

  1. Фрактальна динаміка –      Окрут С. І.

 

10 семестр (1)  экзамен для ОНП

 

  1. Моделі та методи обробки великих даних  –  Морозова А. Г.
  2. Сервіс-орієнтована архітектура – Фролов В.В.

 

10 семестр (1)  зачет для ОПП

 

  1. Сервіс-орієнтована архітектура – Фролов В.В.

 

10 семестр (2)  экзамен для ОПП

 

  1. Моделі та методи обробки великих даних –  Морозова А. Г.
  2. Управління розробкою програмних проектів – Владимирова М.В. (ОПП)

 

11 семестр (5)  экзамены

 

  1. Теорія типів в програмуванні    –     Жолткевич Г. М.
  2. Апроксімація даних за допомогою  штучних нейроних мереж –  Фролов В. В.
  3. Інтелектуальні системи в Cloud:  архітектура та розгортка – Несвіт К.
  4. Моделювання інформаційних процесів –   Руккас К. М.
  5. Сучасні методи обробки даних великого обсягу    –   Кабалянц П.С.
  6. Потокова обробка даних великого обсягу            –      Матвієнко Т. В.
  7. Використання Cloud-провайдерів (OWS)  в сучасних розподілених системах – Матвієнко Т. В.